درباره ما

با سلام و درود

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نسیم بهشت بجنورد با بیش از 16 سال پیشینه درخشان خدمت رسانی به مردم محترم خراسان شمالی، مفتخر به کسب رضایت و ارائه خدمات مطلوب به مسافرین گرامی خطوط هوایی، ریلی و گردشگری می باشد.

شایان ذکر است موفقیتمان را مرهون اعتماد مردم عزیزمان هستیم. کسب مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری، کسب مجوز رجا از راه آهن جمهوری اسلامی ایران و همچنین کسب مجوز بند ب از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گوشه ای از افتخارات مجموعه نسیم بهشت بجنورد است که با تلاش شبانه روزی همکارانمان و کارشناسان محترم حاصل گردید.

کارشناسان نسیم بهشت بجنورد با ارائه خدمات صدور بلیت پروازهای داخلی و بین المللی، تورهای گردشگری ایرانگردی و جهانگردی، اخذ ویزا، رزرو هتل های لوکس داخلی و خارجی و همچنین صدور بلیت قطار در خدمت مسافرین محترم و همشهریان گرامی می باشند.

 

نشانی : خراسان شمالی، بجنورد، میدان فردوسی، خیابان امیریه جنوبی، نبش امامی 3

آژانس خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نسیم بهشت بجنورد

  • پل های ارتباطی:

 

 

 

  • مدینه نجفی هستم
  • مدیرعامل شرکت خدمات مسافرت هوایی
  • و جهانگردی نسیم بهشت بجنورد
  • سپاس از همراهی شما

 

مطالب مرتبط :

آژانس هواپیمایی نسیم بهشت بجنورد

نسیم بهشت
نسیم بهشت
نسیم بهشت

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نسیم بهشت بجنورد با اتکاء به کارشناسان متخصص در عرصه گردشگری سعی در ارائه خدمات مطلوب به مسافران گرامی دارد. برآنیم تا با ارائه خدمات مورد نیاز مسافران، گامی موفق در افزایش رضایت مندی ایشان برداشته باشیم.

به سایت آژانس خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی
نسیم بهشت بجنورد خوش آمدید.